Marcin Puzio - tumacz jzyka rosyjskiego, serbskiego i chorwackiego

Część moich kursantów podzieliła się poniżej swoimi opiniami, żeby ułatwić Ci podjęcie decyzji o skorzystaniu z mojej oferty. By umówić się na pierwsze spotkanie, napisz lub zadzwoń, korzystając z danych kontaktowych w zakładce KONTAKT.

Małgorzata
5/5
Dziękuję Marcinowi za cierpliwość i fajne zajęcia! Świetna organizacja zajęć, bardzo ciekawa, dynamiczna, bez chwili na nudę. Marcin jest zawsze perfekcyjnie przygotowany starając się, aby stworzone zadania angażowały moją wyobraźnię, rozwijały słownictwo z różnych dziedzin i umożliwiły korektę błędów, które popełniam. Bardzo ważne jest to, że są interesujące!!
Alicja
5/5
W zeszłym roku na lekcje online z Panem Marcinem, zapisałam najpierw córkę, która była uczennicą 5 klasy. Z zaciekawieniem podsłuchiwałam :) lekcje córki i obserwowałam jej postępy. Córka bardzo polubiła te lekcje. Widząc jak skuteczne i pełne zaangażowania jest nauczanie Pana Marcina postanowiłam sama się zapisać, aby odświeżyć wiedzę. Ostatnie naście lat angielskiego używałam głównie w bardzo lakonicznych mailach w pracy, przez co całe ciekawe słownictwo zostało przeze mnie zapomniane. Przez pół roku mojej nauki dzięki materiałom przygotowanym przez Pana Marcina, widzę jak bardzo rozwinęłam zasób słów i wymowę, natomiast moja córka dzięki intensywnym lekcjom (obecnie 2x w tygodniu) w najbliższym czasie będzie zdawała egzamin A2 Flyers. Bardzo polecam!
Alina
5/5
Lekcje z Panem Marcinem to pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu z całego serca . Ogromna wiedza, oraz sam przekaz informacji sprawia, że uczeń sam siada z przyjemnością do nauki i nie może się doczekać kolejnych zajęć.
Rafał
5/5
Lekcje zacząłem ponad 5 lat temu. W tym czasie, dzięki spotkaniom najpierw 2 x a potem 1x w tygodniu zacząłem posługiwać się angielskim na tyle swobodnie, że obecnie jestem pracownikiem działu eksportu w firmie, która obecna jest na wielu rynkach w Europie. Lekcje pomogły mi zwłaszcza w mówieniu i słownictwie, bo taki był założony na samym początku ich cel. Mówić szybko i świadomie używać konstrukcji gramatycznych w czasie rzeczywistym. Wiadomo, że potrzebna jest też praca własna, a codzienny kontakt z językiem w pracy dawał mi dodatkową motywację i pozwalał na szybsze obycie się z nim, jednak dzięki P. Marcinowi poszło sprawnie. Najpierw odświeżyliśmy moją gramatykę, potem przerobiliśmy tony ćwiczeń i przeszliśmy do regularnych speaking'ów z okresowymi powtórkami zagadnień gramatycznych. Na prawdę fajne zajęcia, w dobrej atmosferze, z dużym zaangażowaniem lektora i nie kończącą się korekcją moich błędów. Aż do czasu, kiedy korekt jest już zaledwie kilka na 45 minut rozmowy. Dziękuję!
Kornelia
5/5
Pan Marcin jest świetnym nauczycielem. Zawsze przygotowany do zajęć, mający bardzo dobry kontakt z uczniem, umiejący zachęcić do nauki języka jak również w doskonały sposób przekazujący swoim kursantom wiedzę. Synowie są bardzo zadowoleni. Po zajęciach z Panem Marcinem widać u nich bardzo duży postęp w nauce języka. To godny polecenia korepetytor/nauczyciel.
Barbara
5/5
Mam duże szczęście mogąc mieć lekcje j.angielskiego z p. Marcinem. Lekcje mam przez skype , co jest bardzo wygodne. Pan Marcin jest bardzo cierpliwym nauczycielem z ogromną wiedzą i ciekawym pomysłem na prowadzenie lekcji. Przełamałam barierę w mówieniu i czuję progres, dlatego szczerze zachęcam do lekcji z p. Marcinem.
Piotr
5/5
Uczę się z Panem Marcinem jezyka chorwackiego i bardzo go sobie chwalę :) Nauczyciel z powołania, ze świecą takiego szukać!
Sabina
5/5
Od kilku miesięcy uczę się z Marcinem języka angielskiego i mogę powiedzieć, że Marcin to kompetentny, rzeczowy i świetny nauczyciel. Zwraca uwagę na szczegóły i ma dużą wiedzę, którą potrafi przekazać. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!
Justyna
5/5
Korepetycje na najwyższym poziomie. Przygotowuje się do matury z języka angielskiego i jestem bardzo zadowolona.
Ania
5/5
Korepetycje na najwyższym poziomie . Świetne tłumaczenie czasów angielskich. Pełen profesjonalizm. Polecam :)
Agnieszka
5/5
Uczę się języka chorwackiego. Świetny kontakt, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Jestem bardzo zadowolona, polecam gorąco.
Martyna
5/5
Z Marcinem odbywam lekcje języka chorwackiego. Jestem bardzo zadowolona. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze. Materiał realizujemy bardzo sprawnie, czuję szybkie postępy w krótkim czasie. Naprawdę polecam. Bogate słownictwo, a także gramatyka.
Sławek
5/5
Korepetytor godny polecenia! Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Kładzie nacisk na najmniejsze szczegóły poprawności językowej. Polecam!
Marta
5/5
Świetny nauczyciel, polecam każdemu kto chce się douczyć lub nauczyć jakiegoś jezyka!
Artur
5/5
Z czystym sumieniem polecam.Dobra atmosfera i jeszcze lepszy przekaz wiadomości.Nic tylko się uczyć!!!
Łukasz
5/5
Bardzo profesjonalne podejście i w 100% program nauczania dopasowany indywidualnie pod ucznia. Bardzo konkretny i komunikatywny korepetytor - zna się na tym co robi, gorąco polecam ;)
Mateusz
5/5
Nauczyciel zawsze przygotowany na zajęcia. Lekcje z nim wyglądają tak jak właśnie chciałem, żeby wyglądały. Wyjaśnia wszystkie gramatyczne niuanse, dzięki którym angielski staje się bardziej zrozumiały. Wyjaśnia w jaki sposób należy wymawiać dane słowo a przy tym jest bardzo cierpliwy, nie popędza nie pogania, dostosowuje się do tempa ucznia. Lekcje są tak zorganizowane, że motywują ucznia do nauki w szczególności poszerzania słownictwa. Mówiąc wprost profesjonalista. Gorąco polecam wszystkim.
Beata
5/5
Profesjonalny nauczyciel języka angielskiego, zawsze przygotowany do zajęć. Lekcje są ciekawe i przede wszystkim dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości osoby uczącej się. Zajęcia przebiegają w miłej, bezstresowej atmosferze.
Beata
5/5
Pełen profesjonalizm. Zajęcia zawsze przygotowane. Reguły jasno i przejrzyście wyjaśnione. Doskonałe podejście do ucznia. Gorąco polecam każdemu.
Stanisław
5/5
Świetny nauczyciel, znakomity warsztat, metodyka, indywidualnie dobrany materiał do poziomu ucznia. Gorąco polecam
Hanna
5/5
Bardzo profesjonalne podejście do ucznia.Polecam. Dobre przygotowanie, dobry kontakt. Własne materiały. Wszystko na tak.
Przemek
5/5
Doskonałe podejście do ucznia, córka jest zachwycona a co najważniejsze widać efekty pracy, co nas z żoną bardzo cieszy. Gorąco polecam Pana Marcina bo to jeden z najlepszych korepetytorów jakich miałem okazję spotkać.
Konrad
5/5
Bardzo dobrze przygotowany materiał do poziomu ucznia, trafna informacja zwrotna na temat co należy poprawić i w jakim kierunku powinna iść dalsza nauka. polecam
Przemek
5/5
Miła atmosfera. Pan Marcin jest spokojnym i cierpliwym nauczycielem o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Bardzo serdecznie polecam.
Grzegorz
5/5
Zajęcia bardzo mi się podobają, polecam je wszystkim.
Mateusz
5/5
Na zajęciach jest miła atmosfera. Marcin zawsze tłumaczy w sposób jasny i zrozumiały. Jestem bardzo zadowolony z zajęć, bardzo polecam.
Beata
5/5
Atmosfera bardzo miła zajęcia prowadzone są bezstresowo jestem zadowolona polecam wszystkim zainteresowanym
Mateusz
5/5
Zdecydowanie na tak. Miła atmosfera na zajęciach.Dobrze tłumaczony materiał.Szlifowane aż do skutku.Po zajęciach z panem Marcinem bardzo podniosły się moje stopnie w szkole.materiał jest tłumaczony ze szkoły a nawet i dodatkowy. polecam
Andrzej
5/5
Najpierw, przez kilka miesięcy, razem z żoną mieliśmy zajęcia z Marcinem z języka rosyjskiego. Poza oficjalnym językiem Marcin ma olbrzymi zasób słownictwa nieoficjalnego, którego przyswojenie pozwoli nam przy najbliższym kontakcie z osobami rosyjskojęzycznymi na swobodną komunikację. Marcin wykonuje również tłumaczenia tekstów marketingowych dla firmy żony. Obecnie współpracuję z nim w zakresie nauki języka angielskiego - jest zawsze przygotowany, a lekcje prowadzone są w sposób przemyślany i zrozumiały. Efekty są znakomite, chociaż nie ukrywam że wkładam dużo pracy w przygotowanie zadanego materiału. Gorąco polecam Marcina jako lektora i tłumacza!!!
Ania
5/5
Zajęcia z Marcinem są bardzo przyjemne, dopasowane do aktualnych potrzeb, zawsze dobrze przygotowane plus dodatkowe materiały. Marcin tłumaczy w sposób jasny i przejrzysty, zajęcia zawsze ciekawe. polecam!
Ewelina
5/5
Poznałam w życiu wielu lektorów i mam porównanie; Marcin jest rewelacyjny - ma ogromną wiedzę i łatwość jej przekazywania. Pracuje na bardzo ciekawych podręcznikach, w których wszystkie reguły są jasno i przejrzyście wyjaśnione. Atmosfera bardzo miła; jest bezstresowo :)
Oksana
5/5
Polecam, zadania zawsze dobrane wg potrzeb i poziomu. Zawsze miła atmosfera.
Tomek
5/5
Marcin to jedyna osoba , która znalazła dla mnie czas w godzinach które mnie pasują. Dopasował grafik spotkań do mojego trybu pracy . Czego nie dało rady zrobić z innymi nauczycielami . Marcin podchodzi do nauczania bardzo profesjonalnie a atmosfera na zajęciach jest bardzo miła . Lekcje są dostosowanie do moich potrzeb i wymagań . Do tego wszystkiego dostaje bardzo dużo materiałów tzn. ćwiczeń , objaśnień , testów . Polecam
Kasia
5/5
Polecam wszystkim! Pełen profesjonalizm pana Marcina. Zajęcia indywidualnie dostosowane do potrzeb. Nauka staje się czystą przyjemnością!
Kasia
5/5
Bardzo polecam! Pan Marcin zawsze jest przygotowany, dostaję dużo materiałów. Nauka jest dopasowana do mojego poziomu i możliwości. Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie. Jeśli chcecie się szybko i dobrze nauczyć języka to właściwy adres. Aha, i wiele ciekawostek językowych, których nie znajdziecie w podręcznikach ani u innych nauczycieli.
Ania
5/5
Pan Marcin uczy jasno i zrozumiale, poziom dostosowuje do możliwości. Korepetycje z najwyższej półki. Super atmosfera, gorąco polecam!
Daniel
5/5
Jestem bardzo zadowolony z lekcji z Panem Marcinem. Po jego stronie pełen profesjonalizm. Nauka sprawia przyjemność. Polecam każdemu
Agata
5/5
Zajęcia dostosowuje do moich potrzeb. Dokładnie tłumaczy materiał. Jest bardzo cierpliwy. Polecam każdemu!!
Janusz
5/5
Od kilku miesięcy szlifuję swój angielski (poziom średnio zaawansowany) razem z Marcinem. Jestem z zajęć bardzo zadowolony. Zawsze czegoś nowego się nauczę (każdego tygodnia między innymi nowa partia słówek). Korepetycje odbywają się w miłej, nawet nieraz wesołej atmosferze. No i czuję się zmotywowany do tego, by uczyć się dodatkowo samemu w domu. Polecam!
Olga
5/5
Pełny profesjonalizm !! Zajęcia są bardzo dobrze przygotowane przez prowadzącego , materiał do nauki dostarczany na czas , tematyka i zakres materiału świetnie dopasowany do możliwości osoby poczatkującej w tym języku ;-) Dodatkowym plusem jest sposób prowadzenia zajęć "na odległość" - bardzo wygodne zwłaszcza dla osób , które nie mają czasu na dojadzy ;-) Jestem bardzo zadowolona z zajęc - polecam w 100 % !
Jarek
5/5
Od kilku miesięcy Marcin pomaga mi w nauce języka chorwacjkiego. Bardzo sobie chwalę tą naukę. Marcin jest zawsze przygotowany do moich lekcji, jest uważny, błyskawicznie koryguje błędy wskazując ich źródło a do tego tworzy sympatyczną atmosferę. A reszta cóż, jak powiedział mi kiedyś znany autor podręczników do języka angielskiego L.L. Szkutnik: "w temacie nauki jezyka obcego ludzie dzilą się na samouków i nieuków." Jest wtym sporo prawdy ale roli nauczyciela też przecenić nie sposób. Polecam,
Kasia
5/5
Bardzo profesjonalnie i z pełnym zangażowaniem prowadzone zajęcia. Materiały indywidualnie dobrane do potrzeb oraz poziomu danej osoby. Dbałość o poprawność gramatyczną i ortograficzną języka. Serdecznie Polecam!!
Patrycja
5/5
Nauczyciel nie tylko z wiedza, umiejętnościami językowymi, ale i pasją do tego co robi, co mówi i co pozuje uczniowi. Materiały są dostosowane do każdego indywidualnie, tak samo jak tempo nauki. Pan Marcin jest wyrozumiały, aż przerażająco cierpliwy do opornych uczniów :) Serdecznie polecam!
Sabina
5/5
Zajęcia naprawdę warte swojej ceny i godne polecenia! Świetne materiały, korepetytor wymagający, ale właśnie o takiego mi chodziło, ponieważ w końcu zrozumiałam zawiłości gramatyki i porządnie nauczyłam się języka. Atmosfera na zajęciach również na plus. Takiego korepetytora ze świecą szukać!
Ewelina
5/5
Jestem pod ogromnym wrażeniem zajęć. Profesjonalizm w każdym calu! Po każdej lekcji wychodzę z plikiem materiałów i poczuciem, że zrobiłam krok milowy w nauce rosyjskiego. Od czasu rozpoczęcia nauki u Pana Marcina uczenie się języka nie jest już przykrym obowiązkiem, a prawdziwą pasją :)
Szymon
5/5
Zdecydowanie polecam korepetycje u Pana Marcina. Przygotował mnie do matury bardzo dobrze oraz równocześnie realizowaliśmy program szkolny. Atmosfera panująca na zajęciach jest bardzo miła, a terminy spotkań mogą być ustalane bardzo elastycznie. Polecam.
A.L.
5/5
zajęcia obdywają się w miłej, przyjaznej atmosferze, bez stresu oraz nalegania na to aby zrealizować cały materiał. Tempo nauki dostosowane jest do ucznia. Możliwość dostosowania godzin nauki do osób pracujących w systemie zmianowym. Polecam!